Misál a průvodce adventem ve vašem mobilu

Pro telefony s operačním systémem Android byla zveřejněna nová verze aplikace Misál na rok 2017, kterou vydává Liturgie.cz. Aplikace je určena pro přípravu na liturgii nebo pro účast na mši sv. v cizím jazyce. Obsahuje mešní formuláře, biblická čtení, preface, eucharistické modlitby, mešní řád, přímluvy a liturgický kalendář. Kromě toho jsou v ní uvedeny základní odpovědi ke mši sv. v latině, angličtině, němčině, francouzštině, italštině a španělštině.

Aplikaci je možné zdarma stáhnout na stránkách Google Play.

K dispozici je také aplikace Průvodce adventem, kterou vydalo Biskupství brněnské. I v letošním adventu si v ní každý den můžete číst příslušný text k meditaci: Boží slovo z lekcionáře, citát a krátké zamyšlení. Texty pocházejí z tištěné publikace Průvodce Adventem 2016.

I tuto aplikaci je možné zdarma stáhnout na stránkách Google Play.

Obě aplikace po stažení dále pracují v offline režimu (nevyžadují připojení na internet).

Rubrika
Vložil rudolf.stanek St, 30.Lis.2016 - 21:50