14. farní den byl ve znamení puntíků

Tradičně o první červnové neděli se konal farní den, letos již čtrnáctý. Už v sobotu 2. června večer se v kostele konala beseda s účastníky poutě do Svaté země, spojené s promítáním fotografií. Hlavní program pak začal v neděli 3. června ve 14 hodin na farním dvoře.

Tématem farního dne byly puntíky, a tak jste na dvoře mohli vidět spoustu návštěvníků v puntíkovaném tričku nebo s puntíkovaným šátkem. Děti si mohly zasoutěžit na školním hřišti, pro menší děti byl připraven program a také skákací hrad na farním dvoře. Na faře byla možnost zapojit se do dílniček. Program doprovázela country kapela ŠOK. Nechybělo ani dobré občerstvení a také tradiční kvíz, tentokrát na téma "100 let samostatné československé republiky."

Za to, že se farní den opět vydařil, patří poděkování Pánu Bohu, členům přípravnému týmu, který farní den chystal 3 měsíce a scházel se každé pondělí, a také všem návštěvníkům.

Se všemi se těšíme se na viděnou při jubilejním 15. farním dnu, který je plánován na neděli 2. června 2019.

Fotografie za farního dne najdete v naší fotogalerii. Foto: Vojtěch Hlávka, Člověk a víra

Vložil rudolf.stanek So, 09.Čer.2018 - 17:49