Vyčištěný povrch farního hřiště a díky ministrantům i nové mantinely

Před farním dnem proběhla údržba farního hřiště, spočívající ve vyčištění jeho povrchu, který pro farnost udělala specializovaná firma. A díky našim ministrantům a jejich vedoucím máme i nové mantinely. Ministranti staré mantinely sami demontovali. Akce se konala v sobotu 19. května 2018, kdy natíraly i nové mantinely. Následně proběhlo čištění povrchu hřiště a poté i instalace nových mantinelů. Ministranti se k ní sešli ve čtvrtek 31. května, aby hřiště bylo připravené na farní den, který se konal následující neděli, 3. června 2018. Zároveň byly vyměněny síťky na basketbalových koších.

Hřiště máme tedy jako nové. Klukům i jejich vedoucím děkujeme za aktivitu při údržbě hřiště a všem návštěvníkům a uživatelům hřiště přejeme, ať se jim na něm dobře hraje. Pro příští rok ministranti už plánují nové oplocení kolem hřiště.

Foto z výměny mantinelů najdete v naší fotogalerii.

Vložil rudolf.stanek So, 09.Čer.2018 - 17:12