Ministrantský florbalový turnaj v Telnici aneb "Vítej, zlatý hattricku"

V neděli 28. ledna 2018 se konal v Telnici ministrantský florbalový turnaj. Naše farnost do něj vyslala týmy do všech tří kategorií:

• 1. stupeň základní školy
  • 2. stupeň základní školy
  • Staří pardálové

A jejich vystoupení bylo velmi úspěšné. Naši borci ovládli všechny kategorie a získali v nich vždy 1. místo. Kromě kolektivních posbírali i individuální ceny. V kategorii mladších byl vyhlášen nejlepším nahrávačem Šimon Horák a v kategorii starších nejlepším střelcem Adam Kvasnička.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci naší farnosti a děkujeme také organizátorům za přípravu celé akce.

Několik snímků z turnaje najdete v naší fotogalerii (foto - Petr Horák)

Na závěr seznam hráčů, kteří se turnaje zúčastnili, a několik zajímavostí:

1. stupeň ZŠ

• brankář Samuel Nohel a v poli Tomáš Buchta, Vojtěch Buchta, Matouš Horák, Šimon Horák, Vojtěch Horák a Metoděj Sedláček
  • ve finále porazili Slavkov 9:7

2. stupeň ZŠ

• brankář Stanislav Buchta a v poli Jakub Koudelka, Adam Kvasnička, Filip Sedláček, Josef Sedláček a Michal Staněk (z mladších vypomáhali Šimon a Vojtěch Horákovi)
  • ve finále se hrálo 14 minut místo obvyklých 10 minut, a přesto, že v něm naši hráči nemohli střídat (mladší posily hrály ve stejnou dobu svoje finále), porazili výrazně početnější PoŠuKov 5:1

Staří pardálové

• brankář Jan Sedláček a v poli Robin Petřík, Václav Staněk, Jaroslav Teslovič a Václav Zemánek (ze starších vypomáhali Stanislav Buchta, Adam Kvasnička a Josef Sedláček)
  • ve finále porazili Syrovice 2:1

Další informace najdete na stránkách obce Telnice.

Zástupci naší farnosti na florbalovém turnaji v Telnici
Vložil rudolf.stanek Út, 30.Led.2018 - 17:44