Noc kostelů

Rubrika

V pátek 9. června 2017 proběhne již tradiční Noc kostelů. V naší diecézi se bude konat na 180 místech a připraveno bude na 1.000 programů. Zajímavostí letošního ročníku je jízda šaliny, kterou zahájí brněnský biskup Mons. Vojtěch Cikrle. Jízdní řád šaliny najdete zde.

Vložil rudolf.stanek Čt, 08.Čer.2017 - 16:15

Poděkování Oblastní charity za postní almužnu

Milí kněží a spolupracovníci při Postní almužně 2017,

velice Vám děkuji za spolupráci při této duchovní aktivitě, jejíž výtěžek podpoří to, co označili dárci na postních pokladničkách (postničkách).

Výtěžek je o 48.212 Kč vyšší oproti minulému roku a tedy předpokládám, že se zapojilo více vašich farníků.

Proto Vás ještě jednou prosím, abyste všem vyřídili naše poděkování a sdělili jim využití letošní Postní almužny.

S vděčností, úctou a modlitbou

Vložil jan.nekuda Ne, 04.Čer.2017 - 11:21

Modlíme se za mládež

Rubrika

Od této neděle probíhá Týden modliteb za mládež, který vrcholí diecézním setkáním mládeže. Při každé mši se budeme modlit na naše mladé. Připojit se můžete i vy, inspiraci najdete v přiložené brožurce.

Vložil jan.nekuda So, 01.Apr.2017 - 22:12

Nabídka CENAPu

Rubrika

CENAP -  Centrum naděje a pomoci, nabízí rodičům i prarodičům mladších školáků a předškoláků jednorázový workshop s názvem "Jak mluvit s dětmi o sexu". Toto setkání umožní dozvědět se jak odpovídat dětem na jejich zvídavé otázky, ale také jaký zaujmout postoj, pokud dítě žádné intimní otázky nahlas vyslovené nemá. Nejbližší termín je 8.3.2017. Setkání bude probíhat v Centru naděje a pomoci, Vodní 13, Brno.

Vložil jan.nekuda So, 25.Úno.2017 - 21:04