Podzimní nabídka kurzů CENAPu

Centrum naděje a pomoci, Vodní 13, Brno opět pořádá kurzy, které
zájemcům pomohou zorientovat se ve své společné plodnosti.
Pravidelně nabízíme tyto tři typy kurzů: "Kurz STM PPR", "Ne/plodné
období po porodu", "Neplodnost, příčiny, řešení"

Účastníci „Kurzu STM PPR“ mají možnost správně se naučit orientovat se
v cyklu ženy a tedy v plodnosti páru, žít v manželství v souladu se svou

Vložil jan.nekuda So, 14.Říj.2017 - 22:43

Noc kostelů

Rubrika

V pátek 9. června 2017 proběhne již tradiční Noc kostelů. V naší diecézi se bude konat na 180 místech a připraveno bude na 1.000 programů. Zajímavostí letošního ročníku je jízda šaliny, kterou zahájí brněnský biskup Mons. Vojtěch Cikrle. Jízdní řád šaliny najdete zde.

Vložil rudolf.stanek Čt, 08.Čer.2017 - 16:15

Poděkování Oblastní charity za postní almužnu

Milí kněží a spolupracovníci při Postní almužně 2017,

velice Vám děkuji za spolupráci při této duchovní aktivitě, jejíž výtěžek podpoří to, co označili dárci na postních pokladničkách (postničkách).

Výtěžek je o 48.212 Kč vyšší oproti minulému roku a tedy předpokládám, že se zapojilo více vašich farníků.

Proto Vás ještě jednou prosím, abyste všem vyřídili naše poděkování a sdělili jim využití letošní Postní almužny.

S vděčností, úctou a modlitbou

Vložil jan.nekuda Ne, 04.Čer.2017 - 11:21

Modlíme se za mládež

Rubrika

Od této neděle probíhá Týden modliteb za mládež, který vrcholí diecézním setkáním mládeže. Při každé mši se budeme modlit na naše mladé. Připojit se můžete i vy, inspiraci najdete v přiložené brožurce.

Vložil jan.nekuda So, 01.Apr.2017 - 22:12